Pomagamy budować twoją przyszłość

PLUS INWEST

DEWELOPER

Karta budynku B10


* Plany budynków należy traktować wyłącznie poglądowo. Prezentowane są w celu przedstawienia rozkałdu funkjonalnego pomieszczeń

O projekcie

Inwestycja Radwanice Plus to kameralne osiedle 16 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 133, 17 m2 z wbudowanymi garażami i przydomowymi ogródkami, zlokalizowane w zacisznej części podwrocławskich Radwanic.

Strefa dzienna naszych domów składa się z przestronnego korytarza, w którym zlokalizowane są schody, z łazienki, pomieszczenia gospodarczego/spiżarni, oraz otwartego salonu, połączonego z aneksem kuchennym. Na piętrze są trzy sypialnie, garderoba oraz główna łazienka. Każdy z domów wyposażony jest w duże okna tarasowe wychodzące na ogródek, rolety zewnętrzne na parterze, ogrzewanie podłogowe, piece gazowe lub pompy ciepła, wszystko w najwyższym standardzie wykończenia. Całe osiedle będzie ogrodzone, wjazd przez wewnętrzną bramę, wszystkie podjazdy i droga wewnętrzna zostaną wyłożone kostką. .

Radwanice Plus to wysoki standard wykonania, nowoczesna architektura i komfort życia w miłej, spokojnej okolicy. W najbliższej okolicy inwestycji Radwanice Plus, znajdują się sklepy, placówki usługowe, gastronomiczne, edukacyjne, prywatne przedszkole oraz szkoła podstawowa.

Szczegóły
  • Inwestor : Plus Inwest Sp. j. Piotr Żygadło
  • Adres dewelopera : Ul. Kolejowa 11, 55-010 Żerniki Wrocławskie
  • Biuro sprzedaży :Ul. Szkolna 38, 55-010 Radwanice
Informacje dotyczące budynków
Pokrycie dachu : dachówka betonowa, antracytowa
Drzwi: drzwi antywłamaniowe

Kontakt

Dostępność pracownika tylko po wcześniejszym, telefonicznym lub mailowym umówieniu się.


Biuro Sprzedaży

Ul. Szkolna 38,
55-010 Radwanice

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9:00 - 17:00
(+48) 884 818 882

Budowa

(+48) 884 303 976


Twój email został wysłany poprawnie.
Wystąpił problem, sprawdź walidację!
Wystąpił problem z wysyłką, spróbuj ponownie!
* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Plus Inwest Sp. j. z siedzibą w Żernikach Wrocławskich w celu obsługi zapytania złożonego za pośrednictwem formularza kontaktowego.
* Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Plus Inwest Sp. j. z siedzibą w Żernikach Wrocławskich w celach marketingowych dotyczących prezentacji ofert sprzedaży lokali mieszkalnych i usługowych realizowanych przez podmioty powiązane ze spółką Plus Inwest Sp. j. z siedzibą w Żernikach Wrocławskich

(+48) 884 818 882

Ul. Szkolna 38
55-010 Radwanice

biuro@plusinwest-deweloper.pl

(+48) 884 303 976

budowa@plusinwest-deweloper.pl